تبلیغات
FootIran .:. TopGoal | Latest Football Videos

رونالدینیو

» رونالدینیو دغدغه های بهترین بودن و شادی زندگی روزمره
کودک همیشه خندان با دندان های درشت - موهای فر خورده که همچنان همان چهره کودکانه را حفظ کرده و وقتی می خندد تمام دندان هایش شمرده می شود حالا بعد از جام جهانی با انتقادات زیادی روبرو شده است.
رونالدینیو گائوچو پرورش یافته زمین سخت و اوضاع نامناسب و بازی کردن در شرایط دشوار است و قدر آرامش و امنیت را می داند. خوشی های شب های بارسلونا - سرگرمی خصوصی و دوری از سفر و تفریح گروهی با دوستان و فامیل در شلوغی مسابقات لیگ - متلک های بدخواهان و فشار پاپاراتزی ها زندگی روزمره او را در شرایط فعلی انباشته اند اما به وقل خودش یک لبخند کج و کوله ژواو ( پسرش ) و دویدن او با پاهای لرزان همه چیز را جبران می کند.
این ستاره ۲۶ ساله که طی دو سه سال اخیر ناگهان چشم ها را خیره کرد و از تیم ملی تا باشگاه پاری سن ژرمن خود را نمایان و برتر از دیگران در حمله و گلزنی مطرح ساخت با رسیدن به رویای طلایی قرارداد سی میلیون یورویی به عنوان مهاجم بارسلونا به رقیبی خطرناک برای سوپراستارهای هموطن خود مانند رونالدو - روبرتو کارلوس و ... که اتفاقا در لیگ اسپانیا گرد آمده اند تبدیل شد.
محبوبت او نزد هواداران بارسلونا و حضور محوری در بازیهای حساس و گلزنی های اخیر برایش درد سرهایی به همراه داشته و ارتباط حرفه ای با مربی جوان فرانک رایکارد و چند نیمکت نشین و حاشیه ساز تیم هم اعصاب خودش و خانواده اش را بر هم ریخته است. حالا که صحبت خانواده شد خبر جالب کتاب کاریکاتور خانوادگی رونالدینیو با حضور شاخص مادر و برادرش نیز خواندنی است!

                                               

انتخاب جنجالی رونالدینیو
رونالدینیو جسارت و رو راستی خود را با یک انتخاب جنجالی نیز آشکار کرده و برای تیم رویایی اش شش بازیکن چلسی را برگزیده که عامل رجزخوانی مورینیو و شاگردانش است اما نکته دردسرساز این است که هیچ یک از هم تیمی های خود را در این فهرست جای نداده است. چند ستاره تیم های بزرگ را می شناسید که چنین جسارتی داشته باشند؟ با این حال چنین فوتبالیست جسوری هم از هواداران متعصب برزیلی می ترسد و در مصاحبه با مجله آلمانی « بازیکن » قبل از جام جهانی گفته بود که حساسیت و توقع زیاد برزیلی ها برای قهرمانی در جام جهانی کمی نگران کننده است.
کاریکاتورهای او و جیغ هواداران!
موریسیو دسوزا طراح و ناشر معروف کتاب های کمیک طی یکی دو ماه اخیر یک مجموعه جالب از تصاویر کاریکاتور و مفاهیم کمیک بر اساس حقایق و شرایط زندگی خانواده رونالدینیو را البته با همکاری ستاره بارسا طراحی کرده که نکته جالب آن حضور مادرش در بطن قصه با همان خصوصیات زن سالارانه و توصیه های سخت گیرانه و تعصب مشهور اوست که بارها در خاطرات رونالدینیو ذکر شده اند.
تصاویر جدید او در حالی که موهای انبوه خود را جمع کرده و عینک بزرگی را بر چشم دارد منتشر شده و در حالی که پشت فرمان دوج تیره رنگ کروکی نشسته چند دقیقه با خبرنگاران گپ زده است. او با خنده همیشگی خود گفت: « دوستان و همراهان من تاکید می کنند خودم را مثل حالا برای رفتن به گردش خارج از شهر و رستوران و حتی فرودگاه استتار کنم تا هواداران هجوم نیاورند اما من چندان از سرشناس بودن و واکنش مردم نمی ترسم! اغلب اوقات رفتار آنها جالب و خنده دار است مثلا می گویند وای این خودتی!؟ نه حتما خواب می بینم یا در نوشیدن زیاده روی کردم و ... ناگهان مطمئن می شوند که من رونالدینیو هستم و شروع می کنند به جیغ زدن! خیلی سرگرم کننده است!.:: آخرین مطالب ::.

» آدرس کانال تلگرام ( چهارشنبه 16 خرداد 1397 )
» گل های یورو 2016 - فینال ( دوشنبه 21 تیر 1395 )
» دانلود گل های یورو 2016 - نیمه نهایی ( پنجشنبه 17 تیر 1395 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته نوزدهم ( دوشنبه 21 دی 1394 )
» گل های کوپا دل ری 2015/2016 ( جمعه 18 دی 1394 )
» گلهای جام باشگاههای جهان - ژاپن 2015 ( چهارشنبه 16 دی 1394 )
» دانلود گلهای هفته هفدهم - لیگ ایران ( جمعه 11 دی 1394 )
» دانلود گلهای لیگ آلمان - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته چهاردهم ( یکشنبه 8 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته سیزدهم ( شنبه 7 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب دوم ( پنجشنبه 5 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ قهرمانان اروپا - دور پنجم گروهی - شب اول ( چهارشنبه 4 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ ایتالیا - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ انگلیس - هفته سیزدهم ( سه شنبه 3 آذر 1394 )
» دانلود گلهای لیگ اسپانیا - هفته دوازدهم ( یکشنبه 1 آذر 1394 )